UAB Keldaris

Apie mus

 

Esame atsakingi, nuoseklūs, draugiški, greitos orientacijos, veiklūs, nes tai yra mūsų gyvenimo variklis, atviri naujovėms, dirbantys tik komandoje, mėgstantys konkretumą, nes branginame savo ir kitų laiką. Turintys organizacinius ir vadovavimo žmonėms ir procesams, sprendimo priėmimo, konfliktų sprendimo, komandos formavimo ir motyvavimo įgūdžius.

01. Strategija

pasiekti kuo aukštesnių rezultatų savo veikloje, stiprinti įmonės autoritetą, sukurti ir pradėti teikti naujas paslaugas klientams. Teikti klientų bei suinteresuotų pusių lūkesčius, poreikius ir reikalavimus atitinkančias efektyvias bei veiklos rezultatyvumą didinančias paslaugas. Adekvačiai ir atsakingai kurti verslo aplinką, susijusią su klientų ir suinteresuotų pusių pageidavimais ir įsipareigojimais. Tapti paslaugų tiekimo lydere Lietuvoje, teikiančia aukščiausio lygio paslaugas klientams.

02. Profesionalumas

tai sukauptos žinios, įgyta patirtis ir nuolatinis mokymasis, tai dalinimasis gerąja praktika su klientais, kolegomis ir partneriais. Siekiame, kad bendradarbiavimas ir dalinimasis patirtimi padėtų pagrindus aukščiausiems rezultatams ir kurtų savitarpio supratimu grįstą teigiamą darbo atmosferą.

03. lojalumas

įmonė, kuri laikosi savo žodžio, kuri laikosi garbės ir sąžiningumo principų, kuri yra ištikima teisėtai valdžiai, santvarkai, bendram reikalui, šeimai. Įmonė yra įsipareigojusi visuose savo darbo organizavimo lygiuose, visose savo veiklos srityse ir veiklos šalyse taikyti įmonių socialinės atsakomybės politiką ir teikti pirmenybę žmogaus teisėms, atsakingo darbo principams, darbuotojų saugai ir sveikatai, aplinkosaugai ir kovai su kyšininkavimu.

Sėkmės formulė

Skaičiai nemeluoja

Tikroji finansinės sėkmės formulė paprasta: išleisk mažiau nei uždirbi ir investuok skirtumą. Nuolat reinvestuok gautų pajamų prieaugį į save.

%

Klientai padidino savo pajamas

%

Gryžtantys klientai

UAB keldaris

Konsultantas

Darius Kelčiauskas

Įmonės vadovas

Savybės

Mes tai darome geriausiai

MOKYMAI

Profisionaliai rengiame įvairius mokymus pagal įmonės poreikius

Auditas

Atliekame auditą įmonėse įvairiose srityse

KONSULTAVIMAS

Konsultuojame visais saugumo, priežiūros klausimai, bei diegiant sertifikatus

DARBUOTOJŲ SAUGA IR SVEIKATA

Visos prevencinės priemonės priemonės reikalingos įmonės veikloje

GAISRINĖ SAUGA

Rengiame gaisrinės saugos instrukcijas

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Suteikta teisė eiti ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas

Susisiekite su mumis

Lauko g. 19 – 24, Alytus, lietuva
+370 607 04431
dariuskelciauskas@gmail.com