Mūsų paslaugos

KONSULTACIJOS IR MOKYMAI

 

Konsultuojame ir vykdome mokymus individuliai pagal poreikius visoms verslo sritims .

Specialistai

Mes galime pasiūlyti

Visų mūsų siūlomų mokymų metu mes ugdome darbuotojų kompetencijas, keičiame nuostatas ir formuojame įgūdžius.

Mokymai darbuotojams ir konsultacijos darbuotojams skirtos visų profesijų darbuotojams, kurie turi klausimų ir ieško į juos atsakymų.

Konsultuojame diegiant vieną ar kelias, atskiras ar integruotas vadybos sistemas (ISO 9001, ISO 14001,  ISO 45001, ISO 37001)

Atliekame darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, statinių priežiūros, aplinkosaugos dokumentų bei esamos situacijos atitikimo Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimams auditą;

Konsultuojame rengiant darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, gaisrinės saugos, pastatų priežiūros vidinius dokumentus, įmonės valdymo dokumentus;

Konsultuojame vertinant profesinę riziką, atlikus profesinės rizikos vertinimą ir nustačius riziką konsultuojame parenkant atitinkamas saugos priemones, tiriant nelaimingus atsitikimus, darbuotojų sveikatos tikrinimo klausimais;

Vykdome įmonės vidinius mokymus darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, gaisrinės saugos, vadybos sistemų mokymus;

Procesas

Išbandykite mūsų paslaugų procesą

TYRIMAI IR ANALIZĖ

Atliekamas tyrimas ir analizė apie verslo poreikius

Planavimas

Pritaikoma verslui optimaliausi variantai

Vygdymas ir stebėsena

Pritaikomas įmonėje, stebimi pokyčiai ir įmonės pagerėjimas

Paslaugos

KONSULTACIJOS IR MOKYMAI

MOKYMAI

Darbuotojų saugos ir sveikatos, ISO vadybos sistemų mokymus, gaisrinės saugos, aplinkosaugos.

GAISRINĖ SAUGA

Rengiame gaisrinės saugos instrukcijas;
Rengiame žmonių, darbuotojų evakavimo planus;
Teikiame konsultacijas gaisrinės saugos klausimais;
Parenkame gaisrinės saugos ženklus bei gaisrinį inventorių;

Konsultuoju diegiant vieną ar kelias, atskiras ar integruotas vadybos sistemas (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 37001)

ISO 9001 sertifikatas liudija, kad įmonė stabiliai teikia produktus arba paslaugas, atitinkančius kliento ir teisinius reikalavimus. Tai yra, įmonėje vykstantys procesai, darantys įtaką kokybei, atitinka standarto reikalavimus. Pagal standarto reikalavimus įdiegta kokybės vadybos sistema užtikrina, kad kliento reikalavimų vykdymo tęstinumas bus užtikrintas nuo užsakymo gavimo iki projektavimo, gamybos, sandėliavimo ir pristatymo.

ISO 14001 yra tarptautinių ISO 14000 standartų, skirtų aplinkos apsaugos vadybai, grupės dalis. ISO 14001 standartas apibrėžia svarbiausius reikalavimus aplinkos apsaugos aspektų identifikavimui, stebėjimui ir visos sistemos valdymui bei gerinimui, gali būti taikomas bet kuriai organizacijai.

ISO 45001 yra tarptautinis standartas, keliantis reikalavimus darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemoms. Standarto tikslas – paremti ir skatinti gerą darbuotojų saugos ir sveikatos praktiką, išlaikant pusiausvyrą su socialiniais ir ekonominiais poreikiais. Įmonėje diegiama vadybos sistema pagal ISO 45001 yra skirta užtikrinti įmonės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą.

ISO 37001 „Antikorupcinės vadybos sistemos. Reikalavimai ir naudojimo gairės“. Antikorupcinė vadybos sistema skirta racionaliai ir efektyviai valdyti įmonės korupcines rizikas. Vadybos sistema nustato, dokumentuoja, įgyvendina, prižiūri, nuolat analizuodama vertina ir prireikus gerina antikorupcinę vadybos sistemą, įskaitant reikiamus procesus ir jų sąveikas.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Suteikta teisė eiti ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijos (išskyrus valstybinės reikšmės kelius ir geležinkelio kelią), kiti statiniai.

Darbuotojų sauga ir sveikata

Darbuotojų sauga ir sveikata – visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo profesinės rizikos arba kad ji būtų kiek įmanoma sumažinta.

Atliekame darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentų bei esamos situacijos atitikimo Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimams auditą.

Konsultuojame vertinant profesinę riziką, atlikus profesinės rizikos vertinimą ir nustačius riziką, konsultuojame parenkant atitinkamas saugos priemones, tiriant nelaimingus atsitikimus, darbuotojų sveikatos tikrinimo klausimais.

Konsultuojame rengiant darbuotojų saugos ir sveikatos vidinius dokumentus, bei įmonės valdymo dokumentus.

Vykdome įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas.

Vykdome įmonės vidinius mokymus darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

AUDITAS IR KONSULTAVIMAS

Atliekame auditą darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, statinių priežiūros, aplinkosaugos dokumentų bei esamos situacijos atitikimo Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimams;

Konsultuojame diegiant vieną ar kelias, atskiras ar integruotas vadybos sistemas (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 37001);

Konsultuojame rengiant darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, gaisrinės saugos, pastatų priežiūros vidinius dokumentus, įmonės valdymo dokumentus;

PERVEŽIMO IR UŽIMTUMO PASLAUGOS

Juridinių asmenų svečių, verslo partnerių, užsakovų pervežimo ir užimtumo paslaugos Lietuvoje ir ES šalyse: 

pervežimas;

sutikimas – išlydėjimas oro uostuose, geležinkelio ir autobusų stotyse;

pažintinių kelionių organizavimas;

edukacinių renginių bei verslo vakarienių organizavimas;

svečių užimtumas po darbo valandų – maitinimas, ekskursijos, muziejai bei  pramogos (žvejyba…).

Rinkitės mus  – mes Jūsų ir Jūsų svečių nenuvilsime!

Nuomuojame automobilį

Opel vivaro

 

N

Metai: 2014-05

Variklis: 1995 cm³

Kuro tipas: Dyzelinas

Pavarų dėžė: Mechaninė

Kuro sąnaudos: 7,5ltr./100 km

Automobilio aprašymas

Prailginta kėbulo bazė. Civilinės atsakomybės, žalios kortelės ir CASCO draudimai. Nuomos laikotarpiu savo automobilį galite nemokamai palikti mūsų aikštelėje. Mikroautobuso nuomos kaina parai nuo 30 eurų. Paros kilometrų limitas 500 km, depozitas 250 eurų. Tai pat galima nuoma su vairuotoju.

Esant poreikiui mikroautobusą galime už papildomą mokestį pristatyti į kitus miestus ar pasiimti po jūsų kelionės.

Nuomos sąlygos

NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas – 24 val., maksimalus – neribojamas.
UŽSTATAS. 250 eur. užstatas prilygsta asmeninei nuomininko atsakomybei  suma lygi vagystės, autoavarijos ar trečiųjų asmenų veiklos atvejais. Šią sumą  rezervuojame grynais pinigais arba bankiniu pavedimu. Užstato suma gali likti rezervuota  nuo 1 iki 30 dienų. Grąžinant mikroautobusą tamsiu paros metu užstatas nėra grąžinamas iki kol bus atlikta mikroautobuso apžiūra šviesiu paros metu. Jei mikroautobusas grąžinamas neplautas ir neišvalytas, ne pilnu kuro baku, kuro užpylimo ir valymo mokestis  išskaičiuojama iš užstato.
DRAUDIMAS. Mikroautobusas yra apdraustas transporto priemonių civilinės atsakomybės ir žalios kortelės draudimu, CASCO. CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu, kas avarijos kaltininkas. CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto mikroautobuso dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.
VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairavimo stažas nuomojantis mikroautobusus – 1 metai. Nuomininkams kurių amžius 18 – 23 metai yra taikomas „Jauno vairuotojo mokestis“ – 5 eur. para.
RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis mikroautobusą yra taikomas 500 km parai limitas, viršijus limitą už papildomai nuvažiuotą kilometrą taikomas mokestis 0,1eur.
PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.
REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

MIKROAUTOBUSO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Keleivių pervežimas – paslauga, kurią mes galime suteikti į bet kurią mūsų šalies ar ES vietą. Mūsų pasiūlymas: išsinuomavę mikroautobusą, kuriame gali tilpti 8 žmonės, kurį vairuos vairuotojas, kuris išmano, ką daro, galėsite jaustis saugiai ir patogiai.
Pastaruoju metu vis labiau populiarėja keleivių pervežimas „transferas“ į Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos ir kitus oro uostus. Visa tai reikalauja iš Jūsų tik – užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju, paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos, kurioje jūsų lauks mikroautobusas su vairuotoju. Mes visuomet laikomės susitarimų, dėl to niekuomet nevėluojame įteikti jums transportą. Mes mielai jums išnuomosime jums reikalingą transportą ir padėsime jums suplanuoti jūsų kelionės maršrutą ir laiką.
Mikroautobuso nuoma su vairuotoju
Mes dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, todėl išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju gali tiek įmonės, tiek privatūs asmenys. Siūlome šias paslaugas:
·                Transportas dirbantiems darbuotojams
·                Transportas turistams
·                Ekskursijos
·                Galime pasiimti ir pristatyti delegacijas
·                Palyda verslo partneriams ir t.t.
·                Įvairūs renginiai, pavyzdžiui, šventės, jubiliejai, vestuvės, t.t.
·                Svečių susitikimai
·                Pristatymas į bet kurį oro uostą ar geležinkelio stotį
·                Laidotuvės, nuvežimas į kapines
·                Organizuotos kelionės į bet kurią vietą
Mikroautobuso nuomos kaina parai nuo 30 eurų. Skambinkite arba rašykite aptarsime visą kelionės maršrutą, keleivių skaičių, bei kitas Jus dominančias sąlygas. Paskaičiuosime kainą. Kiekvienam klientui priklausomai nuo sąlygų skaičiuojame kainas atskirai.

Susisiekite su mumis

9 + 13 =

Lauko g. 19 – 24, Alytus LT-62337
+37060704431
dariuskelciauskas@gmail.com