svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)

Privatumo politika
 • Bendra informacija
  UAB „Keldaris“ gerbia savo Lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad šiame internetiniame puslapyje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš rašydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.
  UAB „Keldaris“ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šio internetinio puslapio teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių
 • Renkama informacija
  Visi mūsų Užsakovai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume ir laiku atsakyti
  Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užklausimu.
  Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – atsakyti į užklausas. Visa asmeninė Užsakovo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.
  Užsakovas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.
 • Duomenų apsauga
  UAB „Keldaris“ stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB „Keldaris“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.
 • Privatumo politikos pakeitimai
  UAB „Keldaris“ turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Susisiekite su mumis

5 + 10 =

Lauko g. 19 – 24, Alytus LT-62337
+37060704431
dariuskelciauskas@gmail.com