Opel vivaro

 

N

Metai: 2014-05

Kuro tipas: Dyzelinas

Pavarų dėžė: Mechaninė

Kuro sąnaudos: 7,5ltr./100 km

Nuomos sąlygos

NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas – 24 val., maksimalus – neribojamas.
UŽSTATAS. 250 eur. užstatas prilygsta asmeninei nuomininko atsakomybei  suma lygi vagystės, autoavarijos ar trečiųjų asmenų veiklos atvejais. Šią sumą  rezervuojame grynais pinigais arba bankiniu pavedimu. Užstato suma gali likti rezervuota  nuo 1 iki 30 dienų. Grąžinant mikroautobusą tamsiu paros metu užstatas nėra grąžinamas iki kol bus atlikta mikroautobuso apžiūra šviesiu paros metu. Jei mikroautobusas grąžinamas neplautas ir neišvalytas, ne pilnu kuro baku, kuro užpylimo ir valymo mokestis  išskaičiuojama iš užstato.
DRAUDIMAS. Mikroautobusas yra apdraustas transporto priemonių civilinės atsakomybės ir žalios kortelės draudimu, CASCO. CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu, kas avarijos kaltininkas. CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto mikroautobuso dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.
VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairavimo stažas nuomojantis mikroautobusus – 1 metai. Nuomininkams kurių amžius 18 – 23 metai yra taikomas „Jauno vairuotojo mokestis“ – 5 eur. para.
RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis mikroautobusą yra taikomas 500 km parai limitas, viršijus limitą už papildomai nuvažiuotą kilometrą taikomas mokestis 0,1eur.
PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.
REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

MIKROAUTOBUSO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Keleivių pervežimas – paslauga, kurią mes galime suteikti į bet kurią mūsų šalies ar ES vietą. Mūsų pasiūlymas: išsinuomavę mikroautobusą, kuriame gali tilpti 8 žmonės, kurį vairuos vairuotojas, kuris išmano, ką daro, galėsite jaustis saugiai ir patogiai.
Pastaruoju metu vis labiau populiarėja keleivių pervežimas „transferas“ į Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos ir kitus oro uostus. Visa tai reikalauja iš Jūsų tik – užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju, paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos, kurioje jūsų lauks mikroautobusas su vairuotoju. Mes visuomet laikomės susitarimų, dėl to niekuomet nevėluojame įteikti jums transportą. Mes mielai jums išnuomosime jums reikalingą transportą ir padėsime jums suplanuoti jūsų kelionės maršrutą ir laiką.
Mikroautobuso nuoma su vairuotoju
Mes dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, todėl išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju gali tiek įmonės, tiek privatūs asmenys. Siūlome šias paslaugas:
·                Transportas dirbantiems darbuotojams
·                Transportas turistams
·                Ekskursijos
·                Galime pasiimti ir pristatyti delegacijas
·                Palyda verslo partneriams ir t.t.
·                Įvairūs renginiai, pavyzdžiui, šventės, jubiliejai, vestuvės, t.t.
·                Svečių susitikimai
·                Pristatymas į bet kurį oro uostą ar geležinkelio stotį
·                Laidotuvės, nuvežimas į kapines
·                Organizuotos kelionės į bet kurią vietą
Mikroautobuso nuomos kaina parai nuo 30 eurų. Skambinkite arba rašykite aptarsime visą kelionės maršrutą, keleivių skaičių, bei kitas Jus dominančias sąlygas. Paskaičiuosime kainą. Kiekvienam klientui priklausomai nuo sąlygų skaičiuojame kainas atskirai.

LAUKIAME JŪSŲ.